بازتاب مراسم اختتامیه بخش علمی و افتتاحیه نمایشگاه بین الملل در مطبوعات

خبرگذاری آناج
به گزارش آناج، صبح امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهردار تبریز و جمعی از مدیران استان، بخش علمی سومین جشنواره بین‌المللی خلاقیت و نوآوری تبریز در هنرهای اسلامی و صنایع دستی به کار خود پایان داد و بخش نمایشگاهی آغاز به کار کرد. دبیر سومین جشنواره بین المللی خلاقیت و نوآوری تبریز در هنر اسلامی و صنایع دست نقش تبریز را در نگارگری موثر دانسته و ادامه داد: برگزاری جشنواره نگارگری ملی در چهار بخش تذهیب، تشعیر، گل و مرغ و نگارگری نیز همزمان با جشنواره‌ی بین الملی در حال انجام است.
بخش نمایشگاهی جشنوراه  بین المللی خلاقیت و نوآوری تبریز در هنر اسلامی ساعت 10 صبح امروز یکشنبه در محل دانشگاه هنر اسلامی تبریز واقع در میدان حکیم نظامی آغاز به کار کرده است و تا 22 اردیبشهت از ساعت 10 الی 19  نیز ادامه خواهد داشت.
 برای دیدن متن کامل خبر کلیک کنید.
 
خبرگزاری شهریار
به گزارش شهریار، مراسم آغاز به کار بخش نمایشگاهی سومین جشنوره بین المللی خلاقیت و نوآوری تبریز در هنر اسلامی امروز در حالی آغاز به کار می کند که بخش علمی  سومین جشنواره امروز با سخنرانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به پایان خواهد رسید. بر اساس برنامه اعلام شده در مراسم آغاز به کار بخش نمایشگاهی ، قرائت پیام آیت الله شبستری نماینده ولی فقیه در استان، سخنرانی نزیه معروف مدیر توسعه صنایع دستی مرکز تحقیقات تاریخ اسلام، فرهنگ و هنر و دکتر صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران و همچنین ارائه گزارش توسط محمد زاده دبیر کل جشنواره پیش بینی شده است.
همچنین در پایان این مراسم که هم اکنون در تالار بعثت دانشگاه هنر اسلامی تبریز در حال برگزاری است تقدیر نامه ها و تندیس جشنواره به ارائه دهندگان مقالات برتر ارائه خواهد شد.
برای دیدن متن کامل خبر کلیک کنید.
 
خبرگزاری ایرنا
به گزارش ایرنا، نزیه معروف روز یکشنبه در مراسم اختتامیه سومین جشنواره بین‌المللی خلاقیت و نوآوری هنرهای اسلامی و صنایع‌دستی در دانشگاه هنر اسلامی تبریز افزود: هنرمندان از کشورهای اسلامی باید با همدیگر ارتباط و همکاری داشته باشند و این کار موجب ایجاد برادری بین ملت ها می شود.
برای دیدن متن کامل خبر کلیک کنید.

تبریز - خیابان آزادی - میدان حکیم نظامی - دانشگاه هنر اسلامی تبریز

کد پستی : 5164736931   تلفن : 35297591-041   دورنگار :35419719-041

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه هنر اسلامی تبریز می باشد.